התקשרי ליעוץ היום

צרי קשר

לקוחות שטופלו ביופי קורן מספרות על

:תוצאות של טיפולים

מיצוק העור
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
צלקות אקנה
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
צלקות פוסט אקנה
שיפור צלקות אקנה ונקבוביות פתוחות
מיצוק הצוואר - דאימונד
מיצוק איזור הצוואר, קו הלסת ועור הפנים

:כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

טיפולי פיגמנטציה

אל תוותרו על הלחות בטיפולי פיגמנטציה הידעתם כי הפיגמנט הנפוץ והדומיננטי ביותר

  1. דף הבית
  2. >
  3. קוסמטיקאית
קוסמטיקאית

קוסמטיקאית בחולון

אין כמו צעידת הערב בגולדה כדי להכיר את חולון. בלהכיר אני מתכוונת לאנשים שגרים ומהווים את המרקם החברתי הייחודי  שלה. בשנים האחרונות שמה של חולון יצא למרחוק בתור עיר הילדים. ברמת השטח העיר שבמשך שנים הוגדרה בתור עיר השינה של תל אביב התעוררה משנתה ושוקקת חיים. בחולון כיום ניתן למצוא מרכזי קניות, תרבות ובילוי תוססים בפעילות וכן ליהנות מרף גבוה במיוחד של שירות לאזרח. אבל הסיפור האמתי של כל עיר בכלל וחולון בפרט נמצא כאמור בפרטים הקטנים. כל אותם עסקים קטנים שמהווים עדות להיותה של העיר נקודת ישוב שעומדת בפני עצמה ולא תלויה או חוסה בצל של ערים אחרות.

כך למשל אם את מחפשת קוסמטיקאית בחולון את תגלי שיש היצע מכובד למדי. הרי קוסמטיקה זה משהו שדורש יחס אישי. בדומה לספר שמעצב לך את השיער ולתופרת שעושה לך התאמות בבגדים, כך גם הקוסמטיקאית שאמונה על בריאות ומראה העור  חייבת להכיר אותך ובעיקר את “היסטוריית העור” שלך על בוריה. הרי לא תרצי לקבל טיפול פנים שכלל לא תואם ולא תורם לצרכי העור האמתיים שלך. אז אולי קוסמטיקאיות בחולון יש למכביר, אבל החכמה היא כמובן למצוא את האחת שתהיה גם מקצועית, מיומנת ובעיקר שיהיה ביניכן כימיה אישית. בבואך לחפש קוסמטיקאית בחולון, כדאי לנסות ולהתעניין באמצעות חברות ומכרות. המלצות בשיטת הפה לאוזן הן דרך מצוינת ומוכחת לאתר בעלי מקצוע טובים ואמינים.

כלל אצבע חשוב בכל הנוגע לאיתורה של אותה קוסמטיקאית בחולון, זה לבדוק היכן ממוקמת הקליניקה שלה. ישנן את אלו שנמצאות בסטודיו שממוקם במרכז מסחרי ויש את אלו ה”ביתיות”.  הקליניקה הביתית מהווה מודל עסקי שנחשב לטוב ולמוצלח ביותר בתחום של השירותים הקוסמטיים. בין אם זה עבור טיפולי פדיקור ומניקור ובין אם עבור טיפוח עור הפנים, לקליניקה הביתית יש יתרון ברור על פני המקבילה המסחרית. קוסמטיקאית בחולון, כמו כל שירות אחר בעיר, אמורה להיות חלק מהתפישה של העיר כבית. מכאן שבמסגרת הקליניקה הביתית את יכולה ליהנות מיחס אישי ושקט סביבתי. בנוסף, כשאת בוחרת קוסמטיקאית בחולון, בהנחה שאת תושבת המקום, את למעשה מפתחת יחסי שכנות. זאת בניגוד לקליניקה המסחרית שמעסיקה גם עובדות שאינן נמנות על תושבות העיר. קליניקה ביתית מבטיחה סביבת עבודה סטרילית מרעשים ומי לקוחות שממתינות בחוסר סבלנות שתסיימי ותתפני.

החיפוש של קוסמטיקאית בחולון באמצעות מנועי החיפוש כגון גוגל, יניב תוצאות שחלקן זה אינדקסים או רשימות מרוכזות וחלקן זה הפניה לאתר של בעלת מקצוע, בדומה לאתר זה. היות ולא מדובר על רכישה של פריט לבוש או איפור אלא על שירות, רק מפגש בלתי אמצעי עם בעלת המקצוע יוכל לתת לך את התשובה האם מצאת את האחת. הדרך הטובה  ביותר היא פשוט לנסות ולהתנסות. בתור התחלה אני מזמינה אותך להתרשם מהאתר שלי כמו גם משל עמיתי למקצוע. לאחר מכן את מוזמנת להרים טלפון ולקבוע מפגש היכרות ללא כל התחייבות.  כתושבת חולון שאוהבת ומחוברת אליה בכל נימי נפשי, אני רואה בעיסוק שלי סוג של שליחות יחצנית לעיר. אני מאמינה כי כל לקוחה שזוכה ליחס ולטיפול הדרושים תמליץ לחברותיה. ומה יותר תורם לתדמית של העיר מאשר היוצרות שם של עיר שיש בה קוסמטיקאיות מיוחדות?

אז תרימי טלפון ותקבעי טיפול התנסות ללא כל התחייבות.
 

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
קוסמטיקאית מוסמכת

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com