התקשרי ליעוץ היום

קוסמטיקאית במרכז

קוסמטיקאית במרכז תשומת הלב

לא בכדי נאמר העבודה היא חיינו. מאחר ולא פעם העבודה היא זו שמגדירה אותנו ואת עצם מהותנו ועצם קיומנו. אני קומסטיקאית כבר עשרות שנים, אבל אני גם אדם עם תחביבים, משפחה וערכים. ולמה אני מדברת על כך? ובכן, העבודה שלי מחייבת אותי שלא לשים עצמי במרכזם של הדברים דווקא, אלא להפנות את הזרקור אל המטופלים שלי. לכן אני דואגת להיות במקום קוסמטיקאית במרכז תשומת הלב, לקוסמטיקאית הדואגת לשים את מטופליה במרכז ההתייחסות שלה.

Masseur doing massage the head of an adult woman in the spa salon

כל לקוח מקבל יחס אינדבידואלי

בקליניקה שלי כל לקוח מקבל יחס אינדבידואלי. לא רק בשל הנסיון להיות שרותית מאוד, מכילה ודואגת, אלא בעיקר מתוך ההבנה כי כל מטופל הוא סיפור בפני עצמו. ולכן עבור כל לקוח אני דואגת להתאים תוכנית טיפול ייחודית לו המבוססת על שאלון שהוא ממלא בפעם הראשונה שהוא מגיע אלי. בשאלון הזה אני דואגת לברר מהו אורח חייו, עיסוקו, מהי התזונה שלו, האם יש לו בעיות רפואיות כלשהן וכדומה. התוכנית לרוב תהיה מבוססת על לוח זמנים, מאחר ועקביות בטיפול חשובה במיוחד כדי לתת את הדגש הנכון לעור המטופל.

קוסמטיקאית במרכז העיניינים

כדי להיות באמת קוסמטיקאית במרכז העיניינים, אני דואגת להיות תמיד מעודכנת עבור הלקוחות שלי בטכנולוגיות החדישות ביותר שיש בתחום. בקליניקה שלי אפשר לטפל באקנה, בפיגמטנציה, בקמטים ועוד באמצעות אותן טכנולוגיות.

אחת הטכנולוגיות החדישות ביותר שנכנסה לשימוש אצלי בקליניקה היא האבלציה התרמו מכאנית או TMA. זוהי טכנולוגיה המיושמת במכשיר המזוטיקס של חברת נובוקסל. כעיקרון היא מעבירה חום לעור באמצעות טיפ תרמי שאינו מתכלה. המגע המהיר של הטיפ עם השכבה העליונה של העור, לא מצליח לגרום כאב למטופל אומנם, אך מבט על העור מראה כי נוצר אידוי נקודתי של האזור. באופן מפתיע האזור המטופל אינו מתפחם, אלא מקבל מעין שכבה דמויית רשת אשר מתחתיה שכבת האפידרמיס מתחילה להתחדש ולייצר קולוגן חדש.

אמצעי אחר הוא הטיפול בגלי רדיו הדואג לחמם באופן מבוקר את שכבות העור העמוקות, ולייצר על ידי כך סיבים חדשים של קולגן ואלסטין. באופן כזה, העור מחזיר לעצמו את הגמישות שאבדה לו והתוצאה היא של עור מוצק יותר, שאינו סובל כמעט מכל נזק.

הטיפול בטכנולוגית  ה- NFR, נעשה על ידי מכשיר ה- CeNergy. זוהי טכנולוגיה המבוססת על תמסורת מדוייקת של מיקרו אלקטרודות והמבטיחה פיזור אחיד של אנרגיה. למכשיר שתי ידיות שפעולתן מביאה  לחימום מבוקר של השכבות העמוקות של רקמת העור, ולייצור סיבים חדשים של קולגן ואלסטין.

Young beautiful woman with long hair posing and smiling over blue background. Fashion and beauty concept in studio.

הידיים שלי

אבל יש משהו שקדמת הטכנולוגיה לא יכולה להחליף, ואלו הן הידיים שלי. ידיים שנגעו וטיפולו בפניהן ובגופן של אינספור לקוחות. ידיי למודות הנסיון והמעש. שוב כמו שאמרתי אני לא חושבת שאני צריכה להיות קוסמטיקאית במרכז תשומת הלב ולכן אני נמענת מלתת סופרלטיבים כמו “ידי זהב” לידיים שלי. אבל כן המגע שלי חשוב כי הוא גם מאבחן, ובאמצעותו אני יכולה לעמוד על השינויים והנגעים שמתרחשים בעור שלכם. לכן השילוב של הטכנולוגיה, יחד עם הידע והנסיון שיש לי, יכולים להפוך את הטיפול המורכב ביותר למוצלח ביותר.

אולם מניסיוני אני יודעת שאחד הדברים החשובים ביותר הוא לבצע תיאום ציפיות מול המטופל. ישנם נגעים שגם אני על אף נסיוני ויכולותי אינני יכולה להסיר אותם אלא רק רופא רשאי להסיר.  וישנם תהליכים בגוף, כמו הזיקנה למשל, שאני לא יכולה לעצור את התרחשותם. אבל אני בהחלט יכולה לעדן אותם ולהפוך אותם לפחות בולטים, כאלו שמטופלי יוכלו לחיות איתם, ושאסתטית יפגעו פחות בחזותם החיצונית. אז אם אתם מחפשים קוסמטיקאית במרכז העיניינים, כזו שמבינה עניין ויודעת לתת את היחס והטיפול הנכון. אשמח להיות שם בשבילכם.

* התוצאות הן אינדיווידיואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
קוסמטיקאית מוסמכת.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *