התקשרי ליעוץ היום

מזותרפיה מחירים

העור שלנו אומר עלינו הכל. עובדה, בעבר כשדיברו על עור פנים יפה, חשבו שצריך להתייחס אך ורק למה שנראה על פני השטח. לכן כדי לשמור על עור פנים רענן, חזק וקורן כל שנדרש הוא למרוח עליו חומרים שונים, משחות וקרמים. ואילו עם הזמן הבנו כי כל חלק בגופנו תלוי בתקינותו של אחר, וגם לנפש יש מקום חשוב. לכן עור פנים יפה תלוי בעשרות גורמים כמו תזונה, פעילות גופנית, מידת החשיפה לשמש, שעות שינה, סטרס וכמובן גיל וגנים ולא רק טיפול פנים כזה או אחר. וכי למה אני אומרת זאת? כי אני רוצה לדבר על מזותרפיה, מחירים שיש לשלם כדי להיות יפה, ועד כמה החיצוניות משפיעה על עולמנו הפנימי.

Dermaroller with glass vials, moisturizer, serum on light background.

איך התגלתה המזותרפיה

כמו לא מעט תגליות גם המזותרפיה התגלתה על דרך המקרה, אם תרצו דוגמה לכך שגם עבור מזותרפיה מחירים יכולים להיות חיוביים. ובכן, לקראת אמצע המאה הקודמת רופא צרפתי בשם מישל פיסטור ניסה לעזור למטופל שהתמודד עם דלקת באוזן. הטיפול נערך באמצעות שיטה מיוחדת שפיתח הרופא, שיטה של מיקרו הזרקות. כל הזרקה הכילה ויטמנים וחומצות רבות שהיו אמורות לרפא את הדלקת. בתום הטיפול המוצלח, גילה הרופא עיין תופעת לואי חיובית לפיה נעלמו הקמטים סביב האוזן.

מזותרפיה מהי?

בתחום הקוסמטיקה עד לפני מספר שנים מזותרפיה נחשבה לטיפול באמצעות מכשיר הכולל מחטים קטנות ודקות. דקירות המכשיר כואבות ולכן נהוג להשתמש באילחוש. תוך כדי הדקירות מוחדרים אל העור חומרים מזינים טבעיים מהסוג שהעור מייצר בעצמו, אך נוכחותם מתדלדלת עם השנים

קיימות מספר שיטות דיקור בהם משתמשים. כגון, אקדח מחטים מיוחד המיועד לשימושם של רופאים או רולר של מחטים זעירות שמשמש קוסמטיקאיות. כמו כן יש מי שגורסים כי דיקור ללא החדרת חומרים, וההגעה לשכבת האמצע בעורנו, גורמים לעור להתחדש וליצור קולגן כתגובה לדיקור.

אולם מכשיר המזוטיקס של חברת נובוקסל המבוסס על טכנולוגיה של אבלציה תרמו-מכאני או  TMA, שהיא טכנולוגיה נטולת קרינת גלי רדיו ולייזר. המכשיר מצליח להעביר חום לעור באמצעות טיפ תרמי שאינו מתכלה, בעל גיאומטריה של מיקרו פירמידות  המעבירות אנרגיית חום באמצעות מגע מהיר עם השכבה העליונה של העור. הטיפ שנוגע בעור מעביר חום ויוצר אידוי נקודתי נקי של האזור שאינו מתפחם. בכל פולס מייצר המכשיר במגע עם העור אפקט אחיד של 81 נקבים זעירים, ההופכים לגלד דמוי רשת לאחר מספר שעות מהטיפול. בין התעלות שנוצרו ניתן להחדיר לעור חומרים כגון מינרלים וויטמינים שונים, חומצות בסיס וחומצות אמינו וגם חומצה הילוריאנית, המעניקה נפח לפנים ומעודדת ייצור מוגבר של קולגן. בהמשך מתחת לאותו הגלד מתחילה שכבת האפידרמיס להתחדש ולייצר קולוגן חדש. תהליך ההתחדשות יכול להמשך מספר שבועות עד כמה חודשים.

Anti aging treatment and plastic surgery concept. Beautiful young woman with hands on cheeks and eyes closed with a serene expression in a beauty, skincare and spa concepts. Perfect skin. Monochrome portrait isolated on white with copy space

מזותרפיה – מחירים

למזותרפיה יש אם כן מחירים חלקם שליליים כמו הסיכונים ותופעות הלוואי של התהליך. להבדיל ממכשיר המזוטיקס שאינו מעביר תחושת כאב, הרי שלמזותרפיה הקלאסית מתלווה לרוב תחושה של צריבה במהלך הטיפול ולאחריו. וכן מקום הטיפול יחווה אדמומיות ונפיחות במשך מספר ימים שלאחר הטיפול. ייתכנו גם חבורות, תגובות אלרגיות לחומרים ולתרכובות המוזרקים, ותמיד יש מקום לזיהום באזור ההזרקה כמו גן היווצרותם של גושים ונפיחות מתחת לעור, דלקות בעור וברקמות.

אבל יש גם מצב בו ניתן להשיג עבור מזותרפיה מחירים חיוביים. קחו לדוגמה את העובדה כי הטיפול אינו עובד רק לתחום האנטי אייג’ינג אלא גם מסוגל לשפר את פני העור במקרה של טיפול באקנה או טיפול בצלקות. במקרה כזה לאחר שהאקנה הפעיל והעור המודלק נרפא ונרגע, אנו באמצעות המזותרפיה מגרים את האזור המצולק וגורמים להתחדשות.

ברור אם כן כי העור שלנו הוא לא רק המעטה החיצוני שלנו. וככל שנעניק טיפול החודר לשכבות עמוקות יותר הרי שהטיפול יהיה מוצלח ותוצאותיו יחזיקו לאורך זמן.

* התוצאות הן אינדיווידיואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
קוסמטיקאית מוסמכת.

טל: 0523354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.co

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *