התקשרי ליעוץ היום

קוסמטיקאיות מומלצות

כך נבחר קוסמטיקאיות מומלצות

גם מי שעושה הכל “לפי הספר”, כלומר מקפידה לנקות את הפנים, להניח סרום, קרם לחות וקרם עיניים, מבינה כי לפעמים מגיע הרגע הזה בו עליה ללכת לטיפול פנים טוב. הדבר נכון במיוחד אם קיימת בעיית עור מסויימת כמו אקנה או יובש קיצוני. בסופו של דבר אלו הם דברים שרק קוסמטיקאית טובה תדע לאבחן, לזהות ולטפל. ואם צריך, אפילו להפנות למומחה עור מתאים. אבל איך מוצאים את אותה אחת, ומהם הקריטריונים שצריכים להנחות אותנו לשם מציאתה. ומה באמת הופך קוסמטיקאית לכזו שיכולנו למצוא ברשימת קוסמטיקאיות מומלצות, לו היתה קיימת.

Professional lymphodrainage facial massage The cosmetologist is touching the client’s chin. Lifting Skin care

לימודים, לימודים ועוד קצת לימודים

כשבאים לבחור אשת מקצוע שתטפל בתחום הכי עדין ורגיש שלכם, מומלץ לבדוק שהיא בעלת הכשרה מתאימה והסמכה מסודרת. מאחר ותחום הקוסמטיקה בישראל אינו מסודר כראוי, האחריות בסופו של דבר מוטלת על קהל הצרכנים, הם אלו שצריכים לבדוק ולוודא כי הקוסמטיקאית שבחרו הינה בעלת תעודה מוכרת מטעם משרד העבודה, וכי היא עברה קורס במוסד לימודי קוסמטיקה מוכר, אשר כלל לפחות 800 שעות לימוד והתמחות בטיפולים ייעודיים.

יתרה מכך, קוסמטיקאית שיש בידה ידע והבנה של תהליכים ביולוגיים בעור, תדע בצורה טובה יותר לקלוע לטיפול הנכון. ואכן רוב הקוסמטיקאיות שניתן לציין את שמן כמי שהן קוסמטיקאיות מומלצות הינן כאלו שעברו השתלמויות נרחבות בארץ ובחו”ל.

אנידיקציה נוספת המעידה על רמת ההשכלה של הקוסמטיקאית תהיה קבלת הפנים לה תזכו בקליניקה. מומלץ בשלב זה להיות ערניים ומרוכזים ולעקוב כיצד זו מציגה את עצמה, והאם תצטרכו למלא שאלון אבחון מפורט שיתייחס למצבכם הבריאותי (מחלות, תרופות, ניתוחים), הרגלי שינה, תזונה, עישון, הרגלי שתיית אלכוהול, ספורט, נטייה לאלרגיות, הריונות, הנקות ושאר עינייני הבריאות הנשית. שהרי ברור כי הקומסטיקה נכנסת לתוך הגוף כדי לאתר את הבעיות במטרה למצוא להן פתרון מדוייק, וכי לכל אחד מאיתנו פתרון הייחודי לו והמתאים עבורו בלבד. לכן קוסמטיקאיות מומלצות תנהגנה באחריות ותדענה לאבחן מתוך התשובות וההתבוננות המעמיקה בעור, מהו סוג הטיפול הנדרש, והאם יש צורך לערב רופא בתהליך או בטיפול.

קומסטיקאיות מומלצות – חוות דעת

בואי נאמר שכשמחפשים קומסטיקאית טובה לא מומלץ להתייעץ עם גוגל. עדיף לשאול חברות, קרובות משפחה וקולגות לעבודה. כאלו שלא רק ייתנו לך המלצות על קוסמטיקאית טובה, אלא גם יש להן נסיון איתה. במידה ויש לך בעיית עור מסויימת, רצוי לפנות למי שאנו מכירים שסבל מאותה בעיה וטופל. כי בתחום הקוסמטיקה ההמלצה הטובה ביותר מגיעה ממי שחוו בעצמם את הטיפול.

Woman under professional facial massage in beauty spa

שיטת עבודה וכמה טוב הרגשת

בישראל פועלות אלפי קוסמטיקאיות, לחלק מהן יש אתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק  וכדומה, בהם הן מפרסמות את עצמן. כל אחת מציגה את עצמה בדרך הטובה ביותר שהיא יכולה אבל כצרכן הדרך הפשוטה ביותר לבדוק אותה היא לשאול מהם הטיפולים המוצעים על ידה, עוד במהלך שיחת הטלפון המקדימה. בירור קצר אודות השיטה באינטרנט יחסוך הפתעות לא נעימות – לדוגמה עד כמה זה כואב – ויכין אותך לקראת מה שצפוי בטיפול. בכל מקרה ידע הוא כוח גם של הצרכן וגם של קוסמטיקאיות מומלצות.

בין הדברים שרצוי לברר מומלץ לשאול גם מה הם החומרים בהם נעשה שימוש במהלך הטיפול. זאת על מנת לוודא כי מדובר בחומרים איכותיים המאושרים על ידי משרד הבריאות. וכמובן, כדאי גם לבדוק באילו טכנולוגיות חדשניות היא משתמשת. רצוי שתקראו עליהם לפני ההגעה טיפול.

ולסיום, הגעתם לקוסמטיקאית נשכבתם על מיטת הטיפולים, שימו לב אם הקוסמטיקאית נוהגת ברגישות, מבחינת המגע שלה ומבחינת השאלות שלה. האם חשתם בכאב, האם היא מרגישה בו או שהייתם צריכים לומר לה. והכי חשוב, מומלץ להמתין יום, מקסימום יומיים לחכות ולראות איך תרגישו ועד כמה אתם מרוצים.

* התוצאות הן אינדיווידיואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
קוסמטיקאית מוסמכת.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *