התקשרי ליעוץ היום

טיפול פילינג

צרי קשר

לקוחות שטופלו ביופי קורן מספרות על

:תוצאות של טיפולים

מיצוק העור
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
צלקות אקנה
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
צלקות פוסט אקנה
שיפור צלקות אקנה ונקבוביות פתוחות
מיצוק הצוואר - דאימונד
מיצוק איזור הצוואר, קו הלסת ועור הפנים

:כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

טיפולי פיגמנטציה

אל תוותרו על הלחות בטיפולי פיגמנטציה הידעתם כי הפיגמנט הנפוץ והדומיננטי ביותר

  1. דף הבית
  2. >
  3. טיפול פילינג
טיפול פילינג

טיפול פילינג בקליפת בצל

הפעם אני רוצה לדבר איתך על בצל. כן, אותו ירק בעל טעם פיקנטי שמהווה חלק אינטגראלי מכל ארוחה טובה. אלא שאם התנסית יצא לך להתנסות קצת בטיפול בו, את בוודאי תסכימי עמי שיש לו עוד כמה תוכנות מעניינות וייחודיות מעבר לעניין הטעם. ראשית, בעת החיתוך שלו הוא מפריש הדים גורמות לנו לדמוע. שנית, הוא בנוי משכבו על גבי שכבות. כך שאם נעשה לו טיפול פילינג, בסופו של דבר לא יוותר ממנו שום דבר. האנלוגיה כמובן מובילה אותנו לעצם העניין, טיפול פילינג קוסמטי.

בעוד שבבצל ניתן להסיר את קליפה החיצונית שמתחילה להראות סימני התיישנות או ריקבון ואז ליהנות מהשכבה שמתחת ששמרה על מראה רענן וטרי, הרי שבפנים האנושיות המצב קצת יותר מורכב. אמנם טיפול פילינג מסיר מאליו את השכבה העליונה בדיוק מאותן סיבות, אבל הטיפול בשכבה הצעירה דורש טיפול יסודי ופרטני על מנת להבטיח את שיפורה, שימור וטיפוחה לאורך זמן. חשוב גם לכור כי בניגוד לבצל, פה מדובר במראה שלך ומספר השכבות קטן יותר. בנוסף, בעוד שבבצל במידה ואותו טיפול פילינג לא צולח, תמיד ניתן להשיג בצל חדש בשקל וחצי. לעומת זאת, לפנים שלנו אין תחליף. מכאן שלא מומלץ לעשות ניסויים ותהיות אלא לפנות למי שטיפולי קוסמטיקה בכלל ופילינג בפרט זה המומחיות שלה.

טיפול פילינג מוסמך

האמצעים העומדים לרשות הקוסמטיקאית הולכים ומתרבים עם השנים. מצד אחד כל המרבה הרי זה משובח, מצד שני נוצר מצב שמרוב עצים לא רואים את היער. לצערי נתקלתי בלא מעט לקוחות שהגיעו אליי רגע לצורך הכנה לקראת טיפול פילינג עמוק,  שבמהלך ההכנה הגענו ביחד להבנה כי כלל אין צורך באותו טיפול של פילינג פולשני. ככלל, כל טיפול יופי, פילינג, פיגמנטציה, אקנה ועוד כהנה, מתחיל בשיחה אישית. כך, אני גם לומדת לעומק את הבעיה שבנדון על מנת להציע את הפתרון האופטימלי הן מבחינה קוסמטית והן מבחינה כספית. כמו כן, באמצעות השיחה אני יוצרת כימיה ויחס אישי אל מל הלקוחה. אמון הדדי ביני לבינך יוביל לרוגע נפשי ולהרפיה. המפתח להשגת אופטימיזציה של העור כולל לא רק את המראה החיצוני אלא גם את התחושה הפנימית. מטופלת שיוצאת מהקליניקה שלי כאשר היא מרגישה רגוע ושלווה, משדרת את התחושה כלפי חוץ ובכך מעצימה את תחושת הזוהר והרעננות שבגינה היא הגיעה.

להרגיע את העור כדי להעצים את האור

אם נשוב למשל הבצל שעמו פתחתי, הייתי מציעה לך לראות (במידה וטרם נתקלת בזה) איך מטפלים בבצל בחנות או בסופר. פעם ביום נוהגים ממש לשאוב את השכבות הישנות שמתחילות להתקלף מעצמן באמצעות שואב אבק. כפי שכבר הסברתי, היות והפנים שלך אינן בצל, הרי שטיפול הפילינג איננו יכול להתבצע על בסיס יומי ובאמצעות שאיבה. אבל ביקור חודשי אצלי על מנת לבצע טיפול פילינג עדין בהחלט יכול לעודד את חידוש שכבת העור התחתונה ולהבטיח לך את המראה הצעיר והרענן. כמובן, שלא כל ביקור מחייב פילינג, אבל העור בהחלט שצריך את הטיפול היסודי והמקצועי על מנת להשלים את כל אותם פערים שנוצרים כתוצאה משגרת החיים המודרני שגורם לנו לרדוף אחרי הזמן האבוד. הקפדה על ביקור חודשי אצל קוסמטיקאית מוסמכת יבטיח לך מראה בריא, תחושת חיוניות וחיים מלאי טעם, ממש כמו הבצל שמוסיפים לסלט.

 

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
מומחית בטיפולי אקנה ואנטי אייג’ינג.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com