התקשרי ליעוץ היום

טיפולי פילינג

פילינג בתרגום מילולי זה קילוף. אבל התרגום הנכון זה חידוש העור. זאת ההגדרה הקולעת ביותר לטעמי בשפה העברית לגבי טיפולי פילינג. העור אמנם מחדש את עצמו באופן טבעי, אבל לעיתים הוא זקוק לקצת עזרה והכוונה. למזלנו, בניגוד לשיפוצים וחידושים של בניינים ומכוניות, בכל מה שקשור לעור הפנים אין צורך בתכנונים, אישורים, היטלי פיתוח, ארנונה ושאר ירקות. כל שנדרש זה ביקור אצל הקוסמטיקאית המוסמכת כדי להבטיח שמירה על עור פנים בריא ונקי מחיידקים, פצעונים, קמטים וכל שאר התחלואים שכולנו מכירות.

אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להסביר לך טיפה על הסוגים השונים של טיפולי פילינג שקיימים. ישנם טיפולי פילינג ביתיים, שאותם את בוודאי מכירה. בדרך כלל הם מבוססים על תכשירים שנרכשים בפארמים השונים ומכילים חומרים פעילים בריכוזים נמוכים. המשמעות הינה כי היעילות שלהם נמוכה למדי והם אינם מותאמים לך באופן אישי.

טיפול הפילינג הנפוץ ביותר הוא זה שמכונה עדין. פה כבר אני מעורבת היות וזהו טיפול מקצועי שבו התכשירים השונים מותאמים לכל מטופלת ומטופלת באופן אישי בהתאם למאפייני העור הייחודיים שלה. למותר לציין כי התכשירים מכילים ריכוזים גבוהים של חומרים פעילים ובכך אני מבטיחה אופטימיזציה של התוצאות.

טיפולי הפילינג העמוק הם הדרסטיים מבין כולם ומבוצעים אך ורק בידי רופאים. במקרה הזה אנחנו מדברים על טיפול כירורגי שכולל חדירה ממש לעומק העור. ברוב המקרים הטיפול מצריך מנוחה של מספר ימים ולעיתים גם ביקור משלים אצל קוסמטיקאית מוסמכת על מנת לסייע לעור להשתקם. הטיפול נעשה בדרך כלל כברירת מחדל כאשר ישנה בעיה שלא נפתרה באמצעים אחרים.

טיפולי פילינג – קילוף והסרה על מנת להחזיר עטרה ליושנה

טיפולי פילינג מבחינה מעשית, כוללים הסרה של שכבת עור אחת לטובת עידוד של יצירת שכבה חדשה. למעשה, כל הסרה של תאים בשכבת האפידרמיס העליונה (השכבה הקרנית) מעודדת יצירת תאים בשכבה הבזלית.

בנוסף, חשוב לזכור כי הפילינג לעולם לא יהווה טיפול נקודתי ויחיד אלא חלק מתוך מכלול. ברוב המקרים הפילינג יהווה חלק מתוך סדרת טיפולים במסגרת התמודדות עם פיגמנטציה (הסרת כתמים) שיפור במרקם העור הבוגר וריפוי של אקנה.

מבחינת העיתוי הנכון לבצע טיפול פילינג אין לי תשובה מוחלטת. כל מקרה אני בוחנת לגופו של עניין. כל מטופלת שמגיעה  אליי עוברת אבחון שבמהלכו אני מאבחנת את הבעיה שממנה היא סובלת, בהתאם לכך בוחרת את פרוטוקול הטיפול המתאים ומשם נגזר כל השאר. במידה ואני מוצאת לנכון לשלב טיפול פילינג אז אני מבצעת.

בנוסף, אני מדריכה כל אחת לגבי המשך טיפול עם חומרים פעילים בבית. ככל שהתכשירים שמשמשים אותך לביצוע טיפולי הפנים הביתיים יהיו מותאמים למאפייני העור הייחודיים שלך, כך היעילות והאפקטיביות שלהם תהיה גדולה יותר והתוצאות בהתאם.

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
מומחית בטיפולי אקנה ואנטי אייג’ינג.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *