התקשרי ליעוץ היום0523-354558

התקשרי ליעוץ היום0523-354558

התקשרי ליעוץ היום

פריצות דרך חדשות בעולם אנטי אייג’ינג

תודה רבה לך אנטי אייג'ינג

 

כל אישה, בלי קשר לגילה הכרונולוגי, רוצה יופי קורן, חיוניות ורעננות. כל אחת רוצה גישה למעיין הנעורים על מנת ליהנות ממנו. בעזרת מספר פריצות דרך חדשות נראה שהמטרה קרובה מתמיד. תודות לטיפולי אנטי אייג'ינג העור יכול לקבל חיים חדשים בעזרת כמה מהטיפולים והחומרים החדשים אשר אציג בפניכן בכתבה.

   אנטי אייג'ינג והצערת העור

 1. העברת שומן

   

   

   

   

  הרבה נשים, סובלות משקיעת עור כתוצאה מהזקנות העור. כדי להחזיר את המבנה הצעיר ובעל הנפח נוצר ההליך הזה אשר במסגרתו לוקחים שומן מאזור בו הוא פחות רצוי ומזריקים אל תוך אותם אזורים בו העור שקע. ההליך הנו פשוט יחסית וללא תוצאות לוואי משמעותיות.

   

 2. נוגדי חימצון

   

   

   

   

  סדרה של חומרים שמטרתן השמדת הרדיקלים החופשיים, אותן מולקולות בלתי יציבות הנוצרות מחשיפה לשמש וזיהומים שונים ומפריעות ומחבלות באספקת הקולגן לעור. חומרים חדשים אלה הם גם מזינים. כלומר, הם ממלאים תפקיד כפול של השמדת חומרים מזיקים מצד אחד והזנה מצד שני. הם מהווים גורמים חשובים בכל התחום של טיפולי פנים אנטי אייג'ינג.

   אנטי אייג'ינג ונוגדי חימצון

 3. פפטידים

   

   

   

  אלה חלבונים שמטרתם לעודד את ייצור הקולגן. אמנם הם לא ממש חדשים, אך כיום יצאו מספר מוצרים חדשים שנטען  שיעילותם טובה ומבוקרת יותר וכך מפחיתים בצורה ניכרת את הסיכוי לקריסת הקולגן.

   

 4. פייסליפט בעזרת סיבים

   

   

   

  השיטה החדשה הוכלת  ותופסת תנופה בעולם, נבדלת מהפייסליפט המסורתי בכך שאין צמצום וחיתוך של קצוות העור אלא השתלה תת-עורית של סיבים הפועלים כמעין מנופים. אגב כך הם  משיגים את אותו האפקט בפחות  התערבות כירורגית ובזמן התאוששות קצר יותר.

   

 5. מסנני קרינה בשילוב עם חומרי אנטי אייג'ינג

   

   

   

  מיותר לציין לנשים הישראליות את ההשפעה ההרסנית שיש לקרינת השמש על העור. בישראל, השמש חזקה במיוחד וכמות ימי השמש היא רבה יותר מאשר במדינה אירופאית או צפון אמריקאית טיפוסית, לכן  גם הנזק גדול עשרת מונים. רופא העור והקוסמטיקאית כאחד מתלהבים מהפיתוחים החדשים בחומרי ההגנה ם נגד קרינת ה – .UV השילוב עם חומרי אנטי אייג'ינג הם לדעת רוב המומחים, שילוב מנצח ופריצת דרך אמתית בטיפול בבעיה.

    חומרי אנטי אייג’ינג ומסנני קרינה

 6. חומרים המשלבים ויטמין A

   

   

   

  אחד התחומים הנחקרים במדע המטפל באנטי אייג'ינג הוא השימוש בחומרים שמהווים תוצר משנה של ויטמין .A אותם חומרים ידועים בתור מעודדים של ייצור קולגן מצד אחד וומונעי קריסת הקולגן מצד שני. בניגוד לחלק מהטכניקות החדשות שציינתי עד עכשיו ומצריכות התערבות של רופאי עור או קוסמטיקאית, חומרים המשלבים ויטמין A ניתן להשיג במינונים שונים ללא מרשם והם בטוחים לשימוש (למעט מקרים נדירים של אלרגיה).

   אנטי אייג'ינג - ויטמינים

 7. חידוש העור בעזרת לייזר CO2

   

   

   

  חידוש זה מעורר הרבה התלהבות אצל רופאי העור כי הוא לא גורר אחריו תוצאת לוואי קשות כמו הטיפולים הישנים יותר בלייזר. הטיפול החדש למעשה יוצר חורים זעירים ע"י קרני הלייזר הממוקדות על קמט או סדק וזה בתורו מעודד את ייצור הקולגן במידה מוגברת, פעולה שמחזירה את לכידות העור.

   

 8. זריקות קמט חדשות

   

   

   

  טיפולי זריקות הקמט תפסו תנופה אדירה בשנה האחרונה בעזרת חומרי מילוי (fillers) חדשים שאושרו לשימוש לאחרונה ואשר עוזרים לתת נפח ומוצקות לאזורים בעייתים ומדולדלים. הם נבדלים מחומרים קודמים בכך שניתן להשתמש בהם בכל אזור הפנים ללא חשש. בכך ניתן במידה מסוימת "לפסל" את הפנים ולהגיע לתוצאות מרשימות ללא צורך בניתוח.

   

 9. חומרי מילוי לאזור האף והשפתיים

   

   

   

  יחד עם הגיל חלה הצרה מסוימת באזור השפתיים וקמטוטים נוצרים בצדדים ולכיוון האף. חומרי מילוי חדשים נועדו לטפל באזורים בעייתיים אלה. אציין כאן את voluma למשל, שמחזיר מראה צעיר וטבעי לשפתיים ובנוסף מעניק גם נפח.

  יופי קורן הוא לא פונקציה של גיל, אלא תוצר של טיפוח. הטיפולים החדשניים שציינתי לעיל באים לעזור במידת הצורך אך בהחלט לא באים במקום טיפוח יום-יומי של הפנים והעור. אם אינך בטוחה תמיד תוכלי לשאול רופא עור או את הקוסמטיקאית בכל מכון יופי בקבת ביתך.

 

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
מומחית בטיפולי אקנה ואנטי אייג'ינג.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com

צרי קשר

  כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

  הטיפול המהפכני שכובש את העולם עכשיו אצלי בקליניקה
  שיטה אחת! טיפול כולל לחידוש עור הפנים
  • חידוש והצערת עור הפנים
  • כיווץ נקבוביות פתוחות
  • שיפור מרקם העור
  • פיגמנטציה
  • מיצוק העור
  • צלקות אקנה
  • החלקת קמטים וקמטוטים עמוקים
  • הפחתת סימני הזדקנות
  • מצוק אזור הצוואר וקו הלסת
  • מתיחות העור באזור המחשוף
  • התוצאות הן אינדיווידואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם
  הטיפול המהפכני שכבש את העולם עכשיו אצלי בלקליניקה
  שיטה אחת! טיפול כולל לחידוש עור הפנים
  • החלקת קמטים וקמטוטים עמוקים
  • מתיחות העור באזור המחשוף
  • מצוק אזור הצוואר וקו הלסת
  • חידוש והצערת עור הפנים
  • הפחתת סימני הזדקנות
  • כיווץ נקבוביות פתוחות
  • שיפור מרקם העור
  • צלקות אקנה
  • מיצוק העור
  • פיגמנטציה
  תוצאות של טיפולים:
  מיצוק הצוואר - דאימונד
  מיצוק איזור הצוואר, קו הלסת ועור הפנים
  צלקות אקנה
  ההשפעה שונה בין אדם לאדם
  מיצוק העור
  ההשפעה שונה בין אדם לאדם
  פוסט אקנה
  טשטוש צלקות אקנה ושיפור מרקם העור
  מי אנחנו? הכירו את יופי קורן:
  בשורה טיפולית חדשה לסובלים מצלקות אקנה:
  לקוחות שטופלו ביופי קורן מספרות על חווית הטיפול:
  שושי המדהימה, כבר משיחה הראשונה איתך הבנתי שמדובר באישה אנטלגנטית ומקצועית. כבשת אותי באמינות והשקיפות שלך ששולבו עם מקצועיות. הגעתי אליך אם חמותי שבאה לעזר אם התינוקי. וגם היא ניכנסה לטיפול, האמונה שלך בטיפול ובמכשור לא משאירה מקום לספק. לאחר שנים של נסיונות להגיע לעור הפנים המושלם, אני מאמינה שאיתך אני מתחילה דרך חדשה. מחכה בקוצר רוח לפגישתנו ולטיפול הבא.
  שושי היקרה בעלת ידי הקטיפה, במקרה הגעתי אלייך ולא במקרה שיניתי לי את החיים! תודה רבה על טיפול שמניב תוצאות, תודה על היחס החם והמלטף, נהנית להגיע אלייך בכל פעם מחדש! לשושי יש פתרון לכולן! ממליצה באהבה גדולה ���
  האור שלי קיבל היום מתנה ושמה שושי. המקצועיות, הניקיון, ההשקעה, העדינות, הטיפול בפרטים הקטנים וידיי הזהב של שושי הולידו מחדש כל תא בפנים שלי.. אבל זה לא רק טיפול פנים, זה הרבה מעבר. שושי מצליחה לתת לך רגע לעצמך ודרך האישיות המחבקת, האוהבת והמכילה שלה את מתמלאת בכוח ושקט פנימי. שושי, תודה על היופי שאת מייצרת, פשוט יופי קורן.
  איך הדברים קורים כשלא מתכוונים ואיזה כייף ומדהים כאשר זה קורה וזה הדבר המדהים הזה כשאת אומרת לעצמך איך לא עשיתי וחשבתי על זה לפני...המפגש הזה עם שושי קורן, מעבר לטיפול המדהים ולאישיות המדהימה , המקום המקסים, שמעניק רוגע ושלווה, הריחות הנעימים, האווירה והמוזיקה המשתלבת בטיפול העדין עושים את העניין לדבר המנצח...שושי היקרה והמדהימה תודה מקרב לב על הטיפול ועל כל האווירה שמסביב...על תחושת הביטחון שאת בידיים טובות ואמינות...מחכה בקוצר רוח למפגש הבא ולהמשך הטיפול המדהים...חג שמח ומועדים לשמחה ולששון...שבוע טוב ומבורך יקירתי ���
  אתמול הייתי בטיפול פנים מושלם! אני מרגישה שאחטא אם לא אספר כמה מרוצה יצאתי ממך, שושי המקסימה! אני בהחלט יכולה לסמן v על כל הפרמטרים החשובים כשבוחרים קוסמטיקאית. מעבר למקצוענות והידע הרב, יש לך ערך מוסף של חום ורגש שגורמים לך להרגיש בבית. אז תודה רבה על טיפול מפנק, ממליצה בחום! נתראה בטיפול הבא ��
  שושי מתייחסת לעבודה שלה כאל יותר מרק עבודה- היא מסורה, מנסה לעזור כמה שיותר ועושה מעל ומעבר למה שהיא צריכה. היא מסבירת פנים ומקבלת את לקוחותיה בברכה, בעלת יחס אישי ואכפתי ויוצרת תחושה של ביתיות ולא של מקום עבודה.
  שושי היקרה, היה לי כל כך כיף אצלך. מהרגע הראשון שנכנסתי אלייך נתת לי הרגשה חמה, מחבקת ואוהבת. את מקצועית, כנה והופכת את הטיפול לכיפי. התוצאות בהחלט מרשימות, לא להאמין איך טיפול נכון עושה פלאים. בהחלט אחזור ואמשיך לטפח את עור הפנים שלי אצלך. את אישה מדהימה, נתראה בקרוב �
  הייתי בבליינד דייט מדהים!!!! התאהבתי בשושי קורן שעשתה לי עור קורן.. ובתוצאות.המופלאות.. ידי זהב!!!!!! מ מ ל י צ ה בחום�����
  קוסמטיקאית מדהימה ומטפלת ביסודיות! ממליצה בחום!
  תודה על שעתיים של שלווה ורוגע אין ספק שרואים את זה על הפנים שלי, מחכה כבר לפעם הבאה�
  אין על הידיים שלך שושיל׳ה ועל רוחב הלב, מקצועית , רגישה ונעימה אין ספק שנחזור שוב❤️
  תודה!!! תודה שפגשתי אותך. תודה על טיפול מפנק, מקצועי ומושקע מכל הלב. תודה על ההקשבה, האיכפתיות והדאגה שלך ללקוחותייך. תודה על מי שאת ומה שאת, מלכה אמיתית! נהנתי מכל רגע אתמול והיום עור הפנים שלי זוהר וקורן. במילה אחת- שלמות!! בשתי מילים- אני מאוהבת! מחכה כבר למפגש הבא ��✔️��❤️
  היה לי העונג לקבל טיפול מאשה מקסימה עם אנרגיות מדהימות , שרותית, סופר מקצועית מתחילת ההתקשרות ועד לסיום הטיפול. שושי קורן, כשמה כן היא...קורנת מרגיעה ומעניקה את הטיפול בהתאם לצורך הפנייה הטיפול היה מדהים !!! העור קורן נקי ומשווע לעוד :-) מצאתי לעצמי את הקוסמטיקאית המושלמת לאוהבי יחס אישי במקום אינטימי נעים ומקצועי ממליצה בחום
  שושי היקרה! נהנתי מכל רגע ואת אישה מדהימה! תודה על טיפול פנים מדהים ועל ההשקעה!
  שושי המקסימה, תודה רבה על טיפול פנים מושקע ומפנק. נהנתי מאוד נתראה בקרוב ❤️
  שושי יקירה, היה לי ברור שאפקיד את הפנים שלי בידייך. המון תודה על טיפול מדהים, נעים ומפנק. מגע ידייך עדין ונעים מעבר לזה את אישה מדהימה מוארת ומלאת אנרגיות חיוביות. ממליצה בחום...
  שושי המהממת, תודה לך על טיפול מדהים וכיפי! כיף לחזור מהצבא ולהירגע אצלך, להנות מכל רגע � תודה רבה ואין ספק שאבוא שוב בקרוב ❤
  שוש יקרה שלי, עברתי אתמול חויה מדהימה שהשאירה אותי עם הילה גם על הפנים וגם בנפש. אנחנו מכירות שנים ונהנתי מהטיפולים שלך לא פעם. כל מפגש איתך מחדש אנרגיות וממלא את הנפש. אין כמוך השארת אותי מלאה בזוהר. שוש קורן זה אולי שם המשפחה אבל ללא ספק שזה גם איך שאת משאירה את מטופלייך, פשוט קורנים אוהבת אותך�
  שושי יקירתי, תודה על טיפול פנים וחוויה אסטתית , פינוק באווירה נעימה ומרגיעה, את קוסמטיקאית מדהימה בעלת ידע ומיומנות , מקצועית ויסודית, מגע ידי זהב ורוחב לב - ממליצה בחום ומאחלת לך שפע ,ברכה והמשך הצלחה.
  תודה רבה על טיפול פנים מפנק ומקצועי! הגעתי אלייך במקרה ונהניתי מטיפול כיפי ומרגיע במיוחד. תודה!
  התוצאות הן אינדיווידיואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם