התקשרי ליעוץ היום0523-354558

התקשרי ליעוץ היום0523-354558

התקשרי ליעוץ היום

טיפולי פנים לשמירה על עור בריא

החשיבות של טיפולי פנים בשמירה על עורנו

 

בניגוד לצו האופנה אשר משתנה באופן תדיר למדי, שגרת הטיפוח האישית הכוללת שמירה על עור הפנים היא די קבועה. יחד עם זאת, שגרת החיים היום יומית הכוללת מרדף בלתי פוסק אחר השעון, עמידה במטלות בעבודה לצד הטיפול בבית ובילדים עלולה לגרום להזנחה בטיפוח האישי בכלל ובטיפוח עור הפנים בפרט. בניגוד לצו האופנה, עור הפנים אינו ניתן לשינוי בקלות ומכאן בדיוק החשיבות בטיפולי פנים.

 טיפולי פנים לשמירה על עור בריא

כמו כל שרירי הגוף, גם שרירי הפנים מאבדים במשך הזמן מן האלסטיות שלהם. תוסיפו לכך הרגלים רעים כגון עישון, הלחץ היום יומי של שגרת החיים והאקלים הישראלי ותקבלו מראה עייף ועור פנים יבש וחסר חיים. אין צורך במחקרים מדעיים וחברתיים על מנת להצביע על העובדה הפשוטה כי חלק ניכר מהערכה והביטחון העצמי של כל אישה נעוץ בעור פניה. הנושא לא שמור אך ורק לנערות מתבגרות אשר סובלות מאקנה או נשים אשר מתבגרות ומתוסכלות מהזדקנות עור פניהן, אלא לכל אישה באשר היא. אך תחום טיפולי הפנים אינו שמור רק לנשים, וכיום גם לא מעט נערים וגברים מנהלים שגרת טיפוח הכוללת טיפולי פנים.

ההבדל בין מראה עייף ויבש לבין מראה רענן ובריא נעוץ בניהול שגרת טיפוח קבועה הכוללת הגעה תקופתית וסדירה לקוסמטיקאית מוסמכת אשר מתמחה באבחון עור הפנים והתאמת הטיפול הספציפי לכל אישה ואיש.

 

חשיבות אבחון עור הפנים טרם תחילת טיפול הפנים

יש לא מעט סוגי טיפולי פנים קיימים והטכנולוגיות בהם קוסמטיקאיות משתמשות יחד עם חומרים חדישים, המתעדכנים באופן תדיר אך השלב הראשון נעוץ באבחון עור הפנים. ביצוע טיפול פנים ללא אבחון מקדים עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לעור. לאחר האבחון הראשוני של סוג ועור הפנים, הטיפול מתנהל כדלקמן:

 

  • ניקוי ראשוני של העור – מדובר בשלב קריטי והכרחי על מנת להכין את עור הפנים לקראת הבאות. תכשירי הניקוי דוגמת סבון לעור יבש/שמנוני וכן הלאה ייבחרו על פי סוג העור.

 

  • הכנת עור הפנים לקראת הניקוי העמוק –מטרת שלב זה היא לרכך את העור ולהכינו לקראת הניקוי העמוק. מדובר בשלב אשר יקל על תהליך הוצאת הקומודונים ויפחית (עד ימנע) את הופעת האדמומיות לאחר סיום טיפול הפנים.

 

  • ניקוי עמוק – שלב זה הכולל את הוצאת הקומודנים (שחורים) מסיר תאים מתים מהעור ולמעשה מכין את הפנים להחדרת החומרים המתאימים (באמצעות עיסוי עמוק) ועל אף שמדובר בשלב לא נעים במיוחד, התוצאות מדברות בעד עצמן.

 

 • מסכת יופי – השלב האחרון כולל את החלק הנעים ביותר בטיפולי הפנים והוא שלב המסכה ועיסוי עור הפנים אשר למעשה חותם את הטיפול ומשאיר את עור הפנים נקי ובעיקר רענן.

 

 סוגי טיפולי פנים קיימים

יש לא מעט סוגי טיפולי פנים וכאמור ההתאמה מתבצעת לאחר האבחון הראשוני, טיפולי פנים כגון:

 

   • טיפולי פנים אנטי אייג’ינג – מיועד עבור נשים וגברים אשר חשים כי עור פניהם איבד מהמוצקות שלו לאורך השנים. מטרת טיפולי האנטי אייג’ינג היא להחיות את העור. הפעולה מתבצעת באמצעות החדרת חומצות אלפא אדרוקסיות, (לפי סוג העור) ולאחר מכן נטרול החומצות. מיד אחר כך מחדירים חומרים מיוחדים אשר מטרתם היא לשקם ולהחיות את עור הפנים. חשוב לציין כי במצבים “קשים יותר” בהם נדרשים טיפולי אנטי אייג’ינג אגרסיבים ניתן לעשות שימוש ברולרים, DERMA PEN, מכשיר IPL  ופילינגים בריכוזים גבוהים יותר.

טיפול פנים - אנטי אייג'ינג

   • טיפולי פנים לצורך טיפול באקנה – אקנה היא תופעה הרווחות לא רק בקרב בני נוער אלא שגם נשים וגברים הנמצאים הרבה אחרי גיל ההתבגרות נוטים לסבול מפצעונים מעיקים. הטיפול מתבסס על אבחון עור הפנים, התאמת התכשירים לפי סוג העור ובעיקר חתירה לאבחון החיידק הגורם להופעת האקנה.

שושי קורן מעניקה טיפולי פנים באקנה

  • טיפולי פנים לפיגמנטציה –  פיגמנטציה בעור הפנים עלולה להתבטא בין היתר באמצעות כתמי עור בולטים בשל חשיפה מוגברת לשמש או בשל חוסר איזון הורמונלי. הטיפול מתבצע בשילוב חומרים כגון מדכאי מלנין, פילינגים וחומרי הבהרה יחד עם שימוש במכשור טכנולוגי כגון IPL, אנרגיית העור ועוד.

 

מה אנחנו מציעים?       

שושי קורן – קוסמטיקאית מוסמכת מציעה לכם עשרות שנות ניסיון וטיפול בתחום הקוסמטיקה, יחס אישי וחם הכולל ליווי מקצועי לאורך כל התהליך עד להגעה לתוצאה המיוחלת והיא עור פנים רענן, בריא וצעיר. עשרות לקוחות כבר נהנים ממראה פנים רענן, אז מדוע שגם אתם לא תיהנו?

 

 

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
מומחית בטיפולי אקנה ואנטי אייג’ינג.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com

 

צרי קשר

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

הטיפול המהפכני שכובש את העולם עכשיו אצלי בקליניקה
שיטה אחת! טיפול כולל לחידוש עור הפנים
 • חידוש והצערת עור הפנים
 • כיווץ נקבוביות פתוחות
 • שיפור מרקם העור
 • פיגמנטציה
 • מיצוק העור
 • צלקות אקנה
 • החלקת קמטים וקמטוטים עמוקים
 • הפחתת סימני הזדקנות
 • מצוק אזור הצוואר וקו הלסת
 • מתיחות העור באזור המחשוף
 • התוצאות הן אינדיווידואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם
הטיפול המהפכני שכבש את העולם עכשיו אצלי בלקליניקה
שיטה אחת! טיפול כולל לחידוש עור הפנים
 • החלקת קמטים וקמטוטים עמוקים
 • מתיחות העור באזור המחשוף
 • מצוק אזור הצוואר וקו הלסת
 • חידוש והצערת עור הפנים
 • הפחתת סימני הזדקנות
 • כיווץ נקבוביות פתוחות
 • שיפור מרקם העור
 • צלקות אקנה
 • מיצוק העור
 • פיגמנטציה
תוצאות של טיפולים:
צלקות אקנה
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
פוסט אקנה
טשטוש צלקות אקנה ושיפור מרקם העור
צלקות פוסט אקנה
שיפור צלקות אקנה ונקבוביות פתוחות
מיצוק העור
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
מי אנחנו? הכירו את יופי קורן:
בשורה טיפולית חדשה לסובלים מצלקות אקנה:
לקוחות שטופלו ביופי קורן מספרות על חווית הטיפול:
שושי המדהימה, כבר משיחה הראשונה איתך הבנתי שמדובר באישה אנטלגנטית ומקצועית. כבשת אותי באמינות והשקיפות שלך ששולבו עם מקצועיות. הגעתי אליך אם חמותי שבאה לעזר אם התינוקי. וגם היא ניכנסה לטיפול, האמונה שלך בטיפול ובמכשור לא משאירה מקום לספק. לאחר שנים של נסיונות להגיע לעור הפנים המושלם, אני מאמינה שאיתך אני מתחילה דרך חדשה. מחכה בקוצר רוח לפגישתנו ולטיפול הבא.
שושי היקרה בעלת ידי הקטיפה, במקרה הגעתי אלייך ולא במקרה שיניתי לי את החיים! תודה רבה על טיפול שמניב תוצאות, תודה על היחס החם והמלטף, נהנית להגיע אלייך בכל פעם מחדש! לשושי יש פתרון לכולן! ממליצה באהבה גדולה ���
האור שלי קיבל היום מתנה ושמה שושי. המקצועיות, הניקיון, ההשקעה, העדינות, הטיפול בפרטים הקטנים וידיי הזהב של שושי הולידו מחדש כל תא בפנים שלי.. אבל זה לא רק טיפול פנים, זה הרבה מעבר. שושי מצליחה לתת לך רגע לעצמך ודרך האישיות המחבקת, האוהבת והמכילה שלה את מתמלאת בכוח ושקט פנימי. שושי, תודה על היופי שאת מייצרת, פשוט יופי קורן.
איך הדברים קורים כשלא מתכוונים ואיזה כייף ומדהים כאשר זה קורה וזה הדבר המדהים הזה כשאת אומרת לעצמך איך לא עשיתי וחשבתי על זה לפני...המפגש הזה עם שושי קורן, מעבר לטיפול המדהים ולאישיות המדהימה , המקום המקסים, שמעניק רוגע ושלווה, הריחות הנעימים, האווירה והמוזיקה המשתלבת בטיפול העדין עושים את העניין לדבר המנצח...שושי היקרה והמדהימה תודה מקרב לב על הטיפול ועל כל האווירה שמסביב...על תחושת הביטחון שאת בידיים טובות ואמינות...מחכה בקוצר רוח למפגש הבא ולהמשך הטיפול המדהים...חג שמח ומועדים לשמחה ולששון...שבוע טוב ומבורך יקירתי ���
אתמול הייתי בטיפול פנים מושלם! אני מרגישה שאחטא אם לא אספר כמה מרוצה יצאתי ממך, שושי המקסימה! אני בהחלט יכולה לסמן v על כל הפרמטרים החשובים כשבוחרים קוסמטיקאית. מעבר למקצוענות והידע הרב, יש לך ערך מוסף של חום ורגש שגורמים לך להרגיש בבית. אז תודה רבה על טיפול מפנק, ממליצה בחום! נתראה בטיפול הבא ��
שושי מתייחסת לעבודה שלה כאל יותר מרק עבודה- היא מסורה, מנסה לעזור כמה שיותר ועושה מעל ומעבר למה שהיא צריכה. היא מסבירת פנים ומקבלת את לקוחותיה בברכה, בעלת יחס אישי ואכפתי ויוצרת תחושה של ביתיות ולא של מקום עבודה.
שושי היקרה, היה לי כל כך כיף אצלך. מהרגע הראשון שנכנסתי אלייך נתת לי הרגשה חמה, מחבקת ואוהבת. את מקצועית, כנה והופכת את הטיפול לכיפי. התוצאות בהחלט מרשימות, לא להאמין איך טיפול נכון עושה פלאים. בהחלט אחזור ואמשיך לטפח את עור הפנים שלי אצלך. את אישה מדהימה, נתראה בקרוב �
הייתי בבליינד דייט מדהים!!!! התאהבתי בשושי קורן שעשתה לי עור קורן.. ובתוצאות.המופלאות.. ידי זהב!!!!!! מ מ ל י צ ה בחום�����
קוסמטיקאית מדהימה ומטפלת ביסודיות! ממליצה בחום!
תודה על שעתיים של שלווה ורוגע אין ספק שרואים את זה על הפנים שלי, מחכה כבר לפעם הבאה�
אין על הידיים שלך שושיל׳ה ועל רוחב הלב, מקצועית , רגישה ונעימה אין ספק שנחזור שוב❤️
תודה!!! תודה שפגשתי אותך. תודה על טיפול מפנק, מקצועי ומושקע מכל הלב. תודה על ההקשבה, האיכפתיות והדאגה שלך ללקוחותייך. תודה על מי שאת ומה שאת, מלכה אמיתית! נהנתי מכל רגע אתמול והיום עור הפנים שלי זוהר וקורן. במילה אחת- שלמות!! בשתי מילים- אני מאוהבת! מחכה כבר למפגש הבא ��✔️��❤️
היה לי העונג לקבל טיפול מאשה מקסימה עם אנרגיות מדהימות , שרותית, סופר מקצועית מתחילת ההתקשרות ועד לסיום הטיפול. שושי קורן, כשמה כן היא...קורנת מרגיעה ומעניקה את הטיפול בהתאם לצורך הפנייה הטיפול היה מדהים !!! העור קורן נקי ומשווע לעוד :-) מצאתי לעצמי את הקוסמטיקאית המושלמת לאוהבי יחס אישי במקום אינטימי נעים ומקצועי ממליצה בחום
שושי היקרה! נהנתי מכל רגע ואת אישה מדהימה! תודה על טיפול פנים מדהים ועל ההשקעה!
שושי המקסימה, תודה רבה על טיפול פנים מושקע ומפנק. נהנתי מאוד נתראה בקרוב ❤️
שושי יקירה, היה לי ברור שאפקיד את הפנים שלי בידייך. המון תודה על טיפול מדהים, נעים ומפנק. מגע ידייך עדין ונעים מעבר לזה את אישה מדהימה מוארת ומלאת אנרגיות חיוביות. ממליצה בחום...
שושי המהממת, תודה לך על טיפול מדהים וכיפי! כיף לחזור מהצבא ולהירגע אצלך, להנות מכל רגע � תודה רבה ואין ספק שאבוא שוב בקרוב ❤
שוש יקרה שלי, עברתי אתמול חויה מדהימה שהשאירה אותי עם הילה גם על הפנים וגם בנפש. אנחנו מכירות שנים ונהנתי מהטיפולים שלך לא פעם. כל מפגש איתך מחדש אנרגיות וממלא את הנפש. אין כמוך השארת אותי מלאה בזוהר. שוש קורן זה אולי שם המשפחה אבל ללא ספק שזה גם איך שאת משאירה את מטופלייך, פשוט קורנים אוהבת אותך�
שושי יקירתי, תודה על טיפול פנים וחוויה אסטתית , פינוק באווירה נעימה ומרגיעה, את קוסמטיקאית מדהימה בעלת ידע ומיומנות , מקצועית ויסודית, מגע ידי זהב ורוחב לב - ממליצה בחום ומאחלת לך שפע ,ברכה והמשך הצלחה.
תודה רבה על טיפול פנים מפנק ומקצועי! הגעתי אלייך במקרה ונהניתי מטיפול כיפי ומרגיע במיוחד. תודה!
התוצאות הן אינדיווידיואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם