התקשרי ליעוץ היום0523-354558

התקשרי ליעוץ היום0523-354558

התקשרי ליעוץ היום

דרכי טיפול באקנה – לא גזרה משמיים

טיפול באקנה – לא גזירה משמיים!

כל אחת ואחת רוצה יופי קורן. כידוע, היופי מתחיל בעור שהרי הוא המקדם את כל המתבונן בנו. אבל יש גורמים שעלולים לחבל בכל מאמצינו להיראות במיטבנו ובראשם האקנה על צורותיה ומאפייניה, לפעמים בצורה של פצעון או שניים ולפעמים, במקרים קשים, כל עור הפנים, החזה והגב יכולים התכסות בפצעי האקנה. אבל לא נקדים את המאוחר, בכתבה הבאה נסקור את המחלה וסיבותיה וכן כמה שלבי טיפול באקנה.

אקנה פצעי בגרות

מה זה אקנה? כיצד היא נוצרת?

 

האקנה, היא למעשה מחלת עור לכל דבר ועניין. היא נוצרת  כאשר בלוטות שומן הצמודות לזקיקי השיער מומרצות בעת גיל ההתבגרות על ידי רמות גבוהות של הורמונים גבריים. אותו שומן הוא חומר טבעי שמשמן ומגן על העור. תופעה זו באה לביטוי המוכר כחלק מתהליך ההתבגרות ובמקרים מסוימים זה אף יכול להימשך עד לשנות ה- 20 המאוחרות. אותה התעוררות לחיים נוצרת כאשר הורמונים זכריים מיוצרים על ידי בלוטת יותרת הכליה של שני המינים, זכרים ונקבות.

אקנה נוצרת כאשר בלוטות שומן הצמודות לזקיקי השיער מומרצות בעת גיל ההתבגרות על ידי רמות גבוהות של הורמונים גבריים. התהליך קשור בהפקת שמן מוגברת והשינוי שחל באופן שבו תא עור בוגר מתנהג, כך שהם (השומנים) נוטים לסתום את פתחי הזקיקים או נקבוביים. השיער נסתם והזקיק גדל בהדרגה, ויוצר בליטה. ככל שגדל הזקיק, הוא עלול לקרוע את קיר הזקיק, דבר המאפשר לחומרים מגרים להישפך וחיידקי עור רגילים יכולים לחדור בקלות עד לשכבות העמוקות יותר של העור, ובסופו של דבר ליצור דלקות.

טיפול פנים באקנה

האם זה מסוכן?

 

האקנה איננה מסוכנת, אבל יכולה להשאיר צלקות בעור. בעור אדם יש נקבוביות המתחברות לבלוטות שומן הנמצאות מתחת לעור. הבלוטות מחוברות ביניהן דרך תעלות קטנות. בלוטות אלה מייצרות נוזל שמנוני שנושא תאי עור מתים דרך הזקיקים אל פני השטח של העור. פצעונים גדלים כאשר זקיקים אלו נחסמים, וכתוצאה מכך נוצרת הצטברות של שומן מתחת לעור.

דלקת סמוך לפני השטח של העור מייצרת מוגלה; במידה והדלקת כבדה יותר ועמוקה יותר, נוצרת ציסטה. אם השומן  פורץ אל פני השטח, התוצאה היא אותו ראש לבן שצעירים כל כך מכירים.  אם השמן צובר פיגמנט המלנין או  מתחמצן, אז צבעו הופך מלבן לשחור, והתוצאה הם פצעונים או נקודות שחורות. לכן לא צריך להתייחס אל אותם פצעונים שחורים בתור לכלוך והם אינם משקפים היגיינה ירודה.

האקנה בעיקרה מהווה בעיה אסטטית ורק הצלקות הנותרות מהפצעונים והמורסות הם בעיה של ממש. שכן קשה להיפטר מסימנים אלה וכן, עור עם אקנה הנו עור דלקתי ומגורה ומשמש כר פורה לזיהומים.

 

באיזה צורות מופיע האקנה?

 

בבני אדם, נוטים להופיע פצעונים באזור הפנים, גב, חזה, כתפיים וצוואר.

הצורות השכיחות של אקנה הן:

 

פקק לבן (קומדון לבן) – נשארים מתחת לעור והם קטנים מאוד.

פקק שחור (קומדון שחור) – בולטים באופן ברור לעין, הם שחורים ומופיעים על פני השטח של העור. חשוב לזכור כי הן לא נגרמות על ידי לכלוך. שפשוף נמרץ של הפנים כשאת רואה נקודות שחורות לא תעזורנה.

שלפוחיות – נראות על פני השטח של העור, בליטות קטנות, בדרך כלל ורודות.

פצעי בגרות – נראים בבירור על פני השטח של העור. הם אדומים בבסיס שלהם ומכילים מוגלה בחלק העליון.

חטט – נראה בבירור על פני השטח של העור. הם פצעונים גדולים, מוצקים, מכאיבים ומוטבעים עמוק בעור.

ציסטות – נראות בבירור על פני השטח של העור. הם מכאיבות ומלאות במוגלה.

טיפול באקנה

מה את יכולה לעשות?

 

 1. נסי להימנע מלגעת בפניך בידיים שלך. כאשר את מדברת בנייד תנסי לא לתת למכשיר לגעת בפנים שלך – ייתכן שיהיה שומן ושאריות עור על גביו.
 2. אם יש לך צורך להיפטר מפצעון לצורך הופעה באירוע, כמו חתונה, או משהו הקשור לעבודה, התייעצי עם מומחה ואף גשי אליו לצורך קבלת מענה מקצועי מלא.
 3. שמרי את הידיים שלך נקיות, שטפי אותן באופן קבוע.
 4. יותר מדי שמש עלולה לגרום לעור שלך לייצר יותר שומן. חלק מהתרופות לאקנה עלולות לגרום לכוויות שזוף.
 5. תמיד שטפי את הידיים לפני שאת נוגעת בפנים שלך. זה כולל לפני מריחת קרמים, משחות או איפור.
 6. העור צריך לנשום. אם האקנה שלך מופיעה על הגב, כתפיים או בחזה, השתדלי ללבוש בגדים רפויים. יש להימנע מבגדים הדוקים, כגון סרטי ראש, כובעים וצעיפים – אם יש לך צורך ללבוש אותם וודאי לנקות את הפריטים באופן קבוע.
 7. אל תנסי לפוצץ את הפצעונים. את יכולה לדחוף את הזיהום עוד יותר עמוק, ולגרום יותר חסימה של הנקבוביות ולנפיחות. פיצוץ של פצעונים סביר יותר שיגרום לצלקות. אל תלכי לישון עם איפור. ובאופן כללי תמעטי בשימוש באיפור שמכביד על העור ועלול להחריף את הבעיה ולסתום את הנקבוביות עוד יותר.
 8. לשטוף את הפנים שלך בערך פעמים בכל יום. אין לשטוף אותם לעתים קרובות יותר. השתמשי בסבון עדין שנעשה במיוחד עבור אנשים עם אקנה, ומים חמים. לא לשפשף את העור. מומחים ממליצים על השימוש בקרם ללא מרשם המכיל חמצן בנזואיל.
 9. משקפים יש לנקות באופן קבוע. הם אוספים שומן ושאריות עור.
 10. שיער אוסף שומן ושאריות עור. שמרי על השיער שלך נקי והרחיקי אותו מהפנים שלך.

 

למידע נוסף, את מוזמנת ליצור עמי קשר,

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה או שאלה
שלך ובשבילך,
שושי קורן,
מומחית בטיפולי אקנה ואנטי אייג’ינג.

טל: 052-3354558 (ניתן גם לשלוח הודעה בוואצאפ)
אימייל: beautykoren@gmail.com

 

צרי קשר

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

הטיפול המהפכני שכובש את העולם עכשיו אצלי בקליניקה
שיטה אחת! טיפול כולל לחידוש עור הפנים
 • חידוש והצערת עור הפנים
 • כיווץ נקבוביות פתוחות
 • שיפור מרקם העור
 • פיגמנטציה
 • מיצוק העור
 • צלקות אקנה
 • החלקת קמטים וקמטוטים עמוקים
 • הפחתת סימני הזדקנות
 • מצוק אזור הצוואר וקו הלסת
 • מתיחות העור באזור המחשוף
 • התוצאות הן אינדיווידואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם
הטיפול המהפכני שכבש את העולם עכשיו אצלי בלקליניקה
שיטה אחת! טיפול כולל לחידוש עור הפנים
 • החלקת קמטים וקמטוטים עמוקים
 • מתיחות העור באזור המחשוף
 • מצוק אזור הצוואר וקו הלסת
 • חידוש והצערת עור הפנים
 • הפחתת סימני הזדקנות
 • כיווץ נקבוביות פתוחות
 • שיפור מרקם העור
 • צלקות אקנה
 • מיצוק העור
 • פיגמנטציה
תוצאות של טיפולים:
מיצוק הצוואר - דאימונד
מיצוק איזור הצוואר, קו הלסת ועור הפנים
צלקות אקנה
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
מיצוק העור
ההשפעה שונה בין אדם לאדם
צלקות פוסט אקנה
שיפור צלקות אקנה ונקבוביות פתוחות
מי אנחנו? הכירו את יופי קורן:
בשורה טיפולית חדשה לסובלים מצלקות אקנה:
לקוחות שטופלו ביופי קורן מספרות על חווית הטיפול:
שושי המדהימה, כבר משיחה הראשונה איתך הבנתי שמדובר באישה אנטלגנטית ומקצועית. כבשת אותי באמינות והשקיפות שלך ששולבו עם מקצועיות. הגעתי אליך אם חמותי שבאה לעזר אם התינוקי. וגם היא ניכנסה לטיפול, האמונה שלך בטיפול ובמכשור לא משאירה מקום לספק. לאחר שנים של נסיונות להגיע לעור הפנים המושלם, אני מאמינה שאיתך אני מתחילה דרך חדשה. מחכה בקוצר רוח לפגישתנו ולטיפול הבא.
שושי היקרה בעלת ידי הקטיפה, במקרה הגעתי אלייך ולא במקרה שיניתי לי את החיים! תודה רבה על טיפול שמניב תוצאות, תודה על היחס החם והמלטף, נהנית להגיע אלייך בכל פעם מחדש! לשושי יש פתרון לכולן! ממליצה באהבה גדולה ���
האור שלי קיבל היום מתנה ושמה שושי. המקצועיות, הניקיון, ההשקעה, העדינות, הטיפול בפרטים הקטנים וידיי הזהב של שושי הולידו מחדש כל תא בפנים שלי.. אבל זה לא רק טיפול פנים, זה הרבה מעבר. שושי מצליחה לתת לך רגע לעצמך ודרך האישיות המחבקת, האוהבת והמכילה שלה את מתמלאת בכוח ושקט פנימי. שושי, תודה על היופי שאת מייצרת, פשוט יופי קורן.
איך הדברים קורים כשלא מתכוונים ואיזה כייף ומדהים כאשר זה קורה וזה הדבר המדהים הזה כשאת אומרת לעצמך איך לא עשיתי וחשבתי על זה לפני...המפגש הזה עם שושי קורן, מעבר לטיפול המדהים ולאישיות המדהימה , המקום המקסים, שמעניק רוגע ושלווה, הריחות הנעימים, האווירה והמוזיקה המשתלבת בטיפול העדין עושים את העניין לדבר המנצח...שושי היקרה והמדהימה תודה מקרב לב על הטיפול ועל כל האווירה שמסביב...על תחושת הביטחון שאת בידיים טובות ואמינות...מחכה בקוצר רוח למפגש הבא ולהמשך הטיפול המדהים...חג שמח ומועדים לשמחה ולששון...שבוע טוב ומבורך יקירתי ���
אתמול הייתי בטיפול פנים מושלם! אני מרגישה שאחטא אם לא אספר כמה מרוצה יצאתי ממך, שושי המקסימה! אני בהחלט יכולה לסמן v על כל הפרמטרים החשובים כשבוחרים קוסמטיקאית. מעבר למקצוענות והידע הרב, יש לך ערך מוסף של חום ורגש שגורמים לך להרגיש בבית. אז תודה רבה על טיפול מפנק, ממליצה בחום! נתראה בטיפול הבא ��
שושי מתייחסת לעבודה שלה כאל יותר מרק עבודה- היא מסורה, מנסה לעזור כמה שיותר ועושה מעל ומעבר למה שהיא צריכה. היא מסבירת פנים ומקבלת את לקוחותיה בברכה, בעלת יחס אישי ואכפתי ויוצרת תחושה של ביתיות ולא של מקום עבודה.
שושי היקרה, היה לי כל כך כיף אצלך. מהרגע הראשון שנכנסתי אלייך נתת לי הרגשה חמה, מחבקת ואוהבת. את מקצועית, כנה והופכת את הטיפול לכיפי. התוצאות בהחלט מרשימות, לא להאמין איך טיפול נכון עושה פלאים. בהחלט אחזור ואמשיך לטפח את עור הפנים שלי אצלך. את אישה מדהימה, נתראה בקרוב �
הייתי בבליינד דייט מדהים!!!! התאהבתי בשושי קורן שעשתה לי עור קורן.. ובתוצאות.המופלאות.. ידי זהב!!!!!! מ מ ל י צ ה בחום�����
קוסמטיקאית מדהימה ומטפלת ביסודיות! ממליצה בחום!
תודה על שעתיים של שלווה ורוגע אין ספק שרואים את זה על הפנים שלי, מחכה כבר לפעם הבאה�
אין על הידיים שלך שושיל׳ה ועל רוחב הלב, מקצועית , רגישה ונעימה אין ספק שנחזור שוב❤️
תודה!!! תודה שפגשתי אותך. תודה על טיפול מפנק, מקצועי ומושקע מכל הלב. תודה על ההקשבה, האיכפתיות והדאגה שלך ללקוחותייך. תודה על מי שאת ומה שאת, מלכה אמיתית! נהנתי מכל רגע אתמול והיום עור הפנים שלי זוהר וקורן. במילה אחת- שלמות!! בשתי מילים- אני מאוהבת! מחכה כבר למפגש הבא ��✔️��❤️
היה לי העונג לקבל טיפול מאשה מקסימה עם אנרגיות מדהימות , שרותית, סופר מקצועית מתחילת ההתקשרות ועד לסיום הטיפול. שושי קורן, כשמה כן היא...קורנת מרגיעה ומעניקה את הטיפול בהתאם לצורך הפנייה הטיפול היה מדהים !!! העור קורן נקי ומשווע לעוד :-) מצאתי לעצמי את הקוסמטיקאית המושלמת לאוהבי יחס אישי במקום אינטימי נעים ומקצועי ממליצה בחום
שושי היקרה! נהנתי מכל רגע ואת אישה מדהימה! תודה על טיפול פנים מדהים ועל ההשקעה!
שושי המקסימה, תודה רבה על טיפול פנים מושקע ומפנק. נהנתי מאוד נתראה בקרוב ❤️
שושי יקירה, היה לי ברור שאפקיד את הפנים שלי בידייך. המון תודה על טיפול מדהים, נעים ומפנק. מגע ידייך עדין ונעים מעבר לזה את אישה מדהימה מוארת ומלאת אנרגיות חיוביות. ממליצה בחום...
שושי המהממת, תודה לך על טיפול מדהים וכיפי! כיף לחזור מהצבא ולהירגע אצלך, להנות מכל רגע � תודה רבה ואין ספק שאבוא שוב בקרוב ❤
שוש יקרה שלי, עברתי אתמול חויה מדהימה שהשאירה אותי עם הילה גם על הפנים וגם בנפש. אנחנו מכירות שנים ונהנתי מהטיפולים שלך לא פעם. כל מפגש איתך מחדש אנרגיות וממלא את הנפש. אין כמוך השארת אותי מלאה בזוהר. שוש קורן זה אולי שם המשפחה אבל ללא ספק שזה גם איך שאת משאירה את מטופלייך, פשוט קורנים אוהבת אותך�
שושי יקירתי, תודה על טיפול פנים וחוויה אסטתית , פינוק באווירה נעימה ומרגיעה, את קוסמטיקאית מדהימה בעלת ידע ומיומנות , מקצועית ויסודית, מגע ידי זהב ורוחב לב - ממליצה בחום ומאחלת לך שפע ,ברכה והמשך הצלחה.
תודה רבה על טיפול פנים מפנק ומקצועי! הגעתי אלייך במקרה ונהניתי מטיפול כיפי ומרגיע במיוחד. תודה!
התוצאות הן אינדיווידיואליות ועשויות להשתנות מאדם לאדם